Середа, 21.11.2018, 04:23
Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Бойовий Гопак

Семінари 2011
Всеукраїнські навчально-вишкільні семінари тривали цілий липень - з 01 по 14 липня 2011 р на базі НВК «школа-ліцей» № 3 в м. Дубровиця, а з 16 по 30 липня - на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії в м. Хмельницький.

Надзвичайно щільний графік лекцій та тренувань дав змогу гопаківцям по справжньому відчути що таке Бойове Мистецтво. Приємно було спостерігати за новачками, котрі змінювалися щодня, набували рис притаманних воїнам.Лекції, стосовно особливостей світогляду лицарів, героїчної минувшини, настанови вихованцям і просто дружні бесіди дали змогу багатьом відчути, що вони дійсно займаються великою справою.

Окремо хочеться відмітити кілька лекцій по традиційній народній медицині, що прочитала голова Спілки прихильників Бойового Гопака Іванофранківщини Марія Пахолок.

Липневі семінари зібрали понад сотню учасників, в переважній більшості учнів, інструкторів, тренерів та вчителів Шкіл Бойового. По закінченню заходів семінаристам були видані свідоцтва та сертифікати на право викладання.

З вересня цього року планується відкрити на території України кілька десятків нових секцій з вивчення Бойового Гопака. На Хмельницькому семінарі були присутні також представники з сусідньої Польщі, маємо надію що Гопак буде і там.

На сайті Міжнародної федерації Бойового Гопака найближчим часом буде розміщено список людей, що мають право викладати Бойовий Гопак, з метою недопущення профанації стилю, популярність якого набирає обертів.

Також невдовзі в інтернеті буде розміщене відео з семінарів.
Категорія: Бойовий Гопак | Додав: КОНОВАЛЕЦЬ (20.08.2011)
Переглядів: 457 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]